Rozwiązania dla serwerowni

Rozwiązania dla serwerowni

Urządzenia GSMTRONIK znajdują wiele zastosowań poprawiających bezpieczeństwo i zapewniających stabilną pracę serwerowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj dalej »

Sterowanie klimatyzacją  ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem daje nam szerokie możliwości utrzymania  odpowiedniego komfortu w dedykowanych pomieszczeniach. Możliwość zdalnego sterowania gwarantuje uzyskanie wysokich oszczędności  zużytej energii i trwałości zainstalowanych urządzeń.  Możliwości sprawdzenia w każdym momencie parametrów klimatycznych obiektu i system powiadamiania sms/email to optymalne zabezpieczenie naszej własności.

Dowiedz się więcej »

STEROWANIE GSM

STEROWANIE GSM

Sterowanie GSM –  dajemy Państwu możliwość sterowania każdym urządzeniem -klimatyzacja, kotłownia, brama wjazdowa, oświetlenie, kolektory i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli GSMTRONIK. Jeżeli  żadna wersja nie spełnia oczekiwań specjalizujemy się w wykonaniach dedykowanych  na Państwa życzenie. Oferujemy szeroki zakres zastosowań, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Czytaj dalej »

 

Drodzy klienci informujemy iż w związku z rozszerzającą się epidemią Koronawirusa w Polsce nasza firma wprowadza (do odwołania) następujące zmiany:

Zamówienia przyjmowane są elektronicznie poprzez:

- sklep internetowy: www.gsmtronik.com/sklep-internetowy
- e-mail: biuro@ralph.pl

Wszystkie zamówienia z dnia 20 oraz z weekendu (21 i 22) marca zostaną zrealizowane i wysłane w poniedziałek 23 marca.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Wsparcie techniczne – tel. kontaktowy 660-003-600.

Przepraszamy za utrudnienia i ewentualne niedogodności.

Pozdrawiamy.