Rozwiązania dla serwerowni

Rozwiązania dla serwerowni

Urządzenia GSMTRONIK znajdują wiele zastosowań poprawiających bezpieczeństwo i zapewniających stabilną pracę serwerowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj dalej »

Sterowanie klimatyzacją  ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem daje nam szerokie możliwości utrzymania  odpowiedniego komfortu w dedykowanych pomieszczeniach. Możliwość zdalnego sterowania gwarantuje uzyskanie wysokich oszczędności  zużytej energii i trwałości zainstalowanych urządzeń.  Możliwości sprawdzenia w każdym momencie parametrów klimatycznych obiektu i system powiadamiania sms/email to optymalne zabezpieczenie naszej własności.

Dowiedz się więcej »

STEROWANIE GSM

STEROWANIE GSM

Sterowanie GSM –  dajemy Państwu możliwość sterowania każdym urządzeniem -klimatyzacja, kotłownia, brama wjazdowa, oświetlenie, kolektory i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli GSMTRONIK. Jeżeli  żadna wersja nie spełnia oczekiwań specjalizujemy się w wykonaniach dedykowanych  na Państwa życzenie. Oferujemy szeroki zakres zastosowań, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Czytaj dalej »

Układ GSMTRONIK w wersji PRO / PRO LCD to najnowszy, profesjonalny system monitoringu dostępny w dwóch wersjach (z wyświetlaczem lub bez). Układ za pomocą wiadomości SMS oraz internetu umożliwia pełny nadzór i kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w budynku oraz poza nim. Oprócz pomiaru temperatury w standardzie znajduje się pomiar wilgotności oraz pomiar zużycia prądu. Układ dodatkowo wyposażony jest w wyjście analogowe 0-10 V oraz zupełnie nowy graficzny interface na stronie internetowej.

Urządzenie może dokonać pomiaru z trzech czujników temperatury – po przekroczeniu ustawionych progów sterownik wyśle wiadomość SMS na wskazany wcześniej numer telefonu. Ponadto układ w standardzie umożliwia pomiary wilgotności oraz zużycia prądu. Jako jedyny w ofercie posiada wyjście analogowe 0-10 V. Moduł wyposażony jest w podczerwień (IRDA) więc może sterować pracą naprzemienną klimatyzatorów. Za pomocą wbudowanych wejść i wyjść można podpiąć do sterownika czujniki (ruchu, dymu, zalania itp.) oraz urządzenia elektryczne (np. brama, oświetlenie).

Układ ze względu na swoją specyfikę oraz funkcjonalność przeznaczony jest do monitoringu serwerowni oraz innych pomieszczeń technicznych.

 

Zalety układu:

» Sterowanie klimatyzacją

» Czytelny wyświetlacz LCD

» 7 programowalnych wejść dowolnych sygnałów (NO/NC)

» Pomiar temperatury (z trzech czujników)

» Pomiar wilgotności

» Pomiar zużycia prądu

» 4 wbudowane przekaźniki dla sygnałów wyjściowych

» 1 wbudowane wyjście analogowe 0-10 V

» Bezpośrednia współpraca z 8 numerami telefonów

» Obudowa przystosowana do montażu na szynie DIN

» 3 x termostat

» Rejestrator danych pomiarowych

 

 

 

Sprawdź możliwości układu! Zaloguj się do panelu administracyjnego i zobacz co potrafi nasz sterownik.

Wpisz w przeglądarce adres: http://185.15.83.6:88, a następnie uzupełnij dane: Login: admin i hasło: admin

Widok Panelu Administratora - układ GSMTRONIK 1.03

Widok Panelu Administratora – układ GSMTRONIK v. PRO – Strona główna

 

Widok Panelu Administratora - układ GSMTRONIK 1.03

Widok Panelu Administratora – układ GSMTRONIK v. PRO – Wykres temperatury i wilgotności

 

Widok Panelu Administratora - układ GSMTRONIK 1.03

Widok Panelu Administratora – układ GSMTRONIK v. PRO – Podgląd temperatury z 3 czujników + jednego czujnika wilgotności.