Rozwiązania dla serwerowni

Rozwiązania dla serwerowni

Urządzenia GSMTRONIK znajdują wiele zastosowań poprawiających bezpieczeństwo i zapewniających stabilną pracę serwerowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj dalej »

Sterowanie klimatyzacją  ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem daje nam szerokie możliwości utrzymania  odpowiedniego komfortu w dedykowanych pomieszczeniach. Możliwość zdalnego sterowania gwarantuje uzyskanie wysokich oszczędności  zużytej energii i trwałości zainstalowanych urządzeń.  Możliwości sprawdzenia w każdym momencie parametrów klimatycznych obiektu i system powiadamiania sms/email to optymalne zabezpieczenie naszej własności.

Dowiedz się więcej »

STEROWANIE GSM

STEROWANIE GSM

Sterowanie GSM –  dajemy Państwu możliwość sterowania każdym urządzeniem -klimatyzacja, kotłownia, brama wjazdowa, oświetlenie, kolektory i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli GSMTRONIK. Jeżeli  żadna wersja nie spełnia oczekiwań specjalizujemy się w wykonaniach dedykowanych  na Państwa życzenie. Oferujemy szeroki zakres zastosowań, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Czytaj dalej »

 

Logo Ralph

.

Firma usługowo-handlowa „Ralph” utworzona została w 1993 roku. Na początku swojej działalności domeną firmy był montaż i dostawa klimatyzacji. Wiele lat doświadczenia na rynku ukształtowało potrzebę otwarcia się na kolejne innowacje w dziedzinie klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, sterowania i kontroli – skłoniło nas to do rozpoczęcia produkcji sterowników i systemów. Od wielu lat jesteśmy producentem regulatorów ciśnienia skraplania ERPO oraz gamy sterowników GSMTRONIK do zdalnego sterowania, regulacji i monitorowania temperatury pracy urządzeń za pomocą telefonii komórkowej i Internetu dla:

  • ogrzewania,
  • klimatyzacji,
  • chłodnictwa,
  • wentylacji,
  • serwerowni,
  • kontroli dostępu (alarmy) itp. dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Jakość

Priorytetem naszej firmy jest wykonanie produktu najwyższej klasy. Starannie dobierane komponenty, dostawcy, kontrola produkcji i elementu finalnego to gwarancja naszej jakości.

Urządzenia produkowane przez naszą firmę zostały poddane szeregowi testów i badań, których wynikiem było nadanie ceryfikatu CE.

 

GSMTRONIK – strona główna