Rozwiązania dla serwerowni

Rozwiązania dla serwerowni

Urządzenia GSMTRONIK znajdują wiele zastosowań poprawiających bezpieczeństwo i zapewniających stabilną pracę serwerowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj dalej »

Sterowanie klimatyzacją  ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją ogrzewaniem.

Sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem daje nam szerokie możliwości utrzymania  odpowiedniego komfortu w dedykowanych pomieszczeniach. Możliwość zdalnego sterowania gwarantuje uzyskanie wysokich oszczędności  zużytej energii i trwałości zainstalowanych urządzeń.  Możliwości sprawdzenia w każdym momencie parametrów klimatycznych obiektu i system powiadamiania sms/email to optymalne zabezpieczenie naszej własności.

Dowiedz się więcej »

STEROWANIE GSM

STEROWANIE GSM

Sterowanie GSM –  dajemy Państwu możliwość sterowania każdym urządzeniem -klimatyzacja, kotłownia, brama wjazdowa, oświetlenie, kolektory i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli GSMTRONIK. Jeżeli  żadna wersja nie spełnia oczekiwań specjalizujemy się w wykonaniach dedykowanych  na Państwa życzenie. Oferujemy szeroki zakres zastosowań, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Czytaj dalej »

GSMTRONIK umożliwia stworzenie kompleksowego systemu sterowania i nadzoru w bardzo prosty i tani sposób.  Układ posiada wejścia dla 3 cyfrowych czujników temperatury, opcjonalnie wilgotności z możliwością rozbudowy, wersja IR wbudowany port podczerwieni, 8 portów wejściowych dla urządzeń zewnętrznych.

Układ GSMTRONIK GLAN znajduje zastosowanie w każdej lokalizacji w której potrzebujemy kontrolować parametry klimatyczne w pomieszczeniu (temperatura/wilgotność), każda zmiana tychże parametrów powoduje wysłanie wiadomości SMS lub e-mail o zaistniałej nieprawidłowości, dodatkowo funkcja termostatu załącza przekaźnik do którego możemy podłączyć dowolne urządzenie.

Monitoring serwerowni i pomieszczeń technicznych to dedykowane rozwiązanie dla pełnego zabezpieczenia i nadzoru klimatycznego.

Możliwości układu GLAN

Zdalne sterowanie – przykład GSMTRONIK v.GLAN

Wbudowane przekaźniki prądowe pozwalają zdalnie wysterować dowolne urządzenie np. pompa, grzejnik, klimatyzacja, oświetlenie można to zrobić na żądanie w każdej chwili lub zastosować timer i ustawić tygodniowy harmonogram pracy.

Wejścia sygnałowe rozróżniające stany: zwarcie / rozwarcie można wykorzystać do podpięcia czujników takich jak np. dymu, zalania, ruchu, zaniku fazy, pozwala to na zbudowanie w łatwy i tani sposób prostego systemu alarmowego chroniącego  pomieszczenie, budynek.

Sterowanie klimatyzacją i praca przemienna, załączenie klimatyzatora typu backup po przekroczeniu temperatury w pomieszczeniu to funkcja którą realizuje nasz układ w wykonaniu standardowym. GSMTRONIK GLAN IR obsługuje bezprzewodowo sygnały podczerwieni wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych.

GSMTRONIK GLAN – w celu połączenia z siecią internet wymaga stałego adresu IP. Aby zdalny dostęp właściwie funkcjonował w routerze musi być zwolniony port przez który urządzenie będzie „widoczne” w sieci zewnętrznej.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY POD ADRESEM http://185.15.83.6:88 w celu zapoznania się z  GSMTRONIK GLAN oraz panelem administracyjnym układu działającego w siedzibie naszej firmy.

GSMTRONIK – strona główna